http://stomatologia-kurzetnik.pl/wp-content/uploads/2016/12/gabinet-1.jpg
http://stomatologia-kurzetnik.pl/wp-content/uploads/2016/11/02.jpg
http://stomatologia-kurzetnik.pl/wp-content/uploads/2016/11/03.jpg
http://stomatologia-kurzetnik.pl/wp-content/uploads/2016/11/05.jpg
http://stomatologia-kurzetnik.pl/wp-content/uploads/2016/11/06.jpg
http://stomatologia-kurzetnik.pl/wp-content/uploads/2016/11/02.jpg
http://stomatologia-kurzetnik.pl/wp-content/uploads/2016/11/Stomatolog_11.jpg

Witamy serdecznie

Nazywam się Katarzyna Żurańska-Szałkowska, jestem lekarzem dentystą z wykształcenia i zamiłowania. W 2010 r. ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Poznaniu na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym. Po ukończeniu studiów medycznych podjęłam pracę w Centrum Stomatologii w Nowym Mieście Lub., w przychodni NFZ. Od 2012 r. prowadzę prywatną praktykę dentystyczną. W 2015 roku prywatna praktyka przeniesiona została do własnego, nowo wyremontowanego obiektu w Kurzętniku przy ul. Grunwaldzkiej 15 B.

Każdy dobry dentysta wie, że najważniejszy w jego pracy jest pacjent. Dlatego też zapewniamy Państwu w naszym gabinecie miłą i przyjazną atmosferę.

Dajemy swoim pacjentom znakomite materiały i bezpieczne techniki zabiegowe oraz służymy rzetelną wiedzą. Dzięki naszemu ciągłemu zaangażowaniu w podnoszenie kwalifikacji na kursach możemy zaoferować wszystkie możliwe sposoby leczenia oraz dobrać najlepszy rodzaj terapii dla każdego pacjenta.

Nasz gabinet jest nowoczesną i doskonale wyposażoną kliniką stomatologiczną zajmującą się kompleksowym leczeniem i dbaniem o zdrowie każdej jamy ustnej. Oferujemy usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, periodontologii oraz higieny jamy ustnej.

Chętnie też podejmujemy się wprowadzania dzieci w świat stomatologii. Cierpliwy i profesjonalnie przygotowany personel pomoże z uśmiechem, bez strachu i bezboleśnie przejść przez wszystkie zabiegi.

U nas każdy pacjent poczuje się wyjątkowo, a zwłaszcza Ci najmłodsi, gdyż są nagradzani po każdej udanej wizycie.

W trosce o zdrowy uśmiech i piękne zęby, serdecznie Państwa zapraszamy na wizyty.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Wszystkie zabiegi wykonywane są w pozycji leżącej, co pozwala pacjentowi zrelaksować się, a lekarzowi przyjęcie pozycji ergonomicznej i skupienie się na pracy i pacjencie.

Przy fotelach zamontowany jest aparat rentgenowski i w razie potrzeby na miejscu są wykonywane zdjęcia bez konieczności kierowania Pacjentów do innych placówek.
Używany przez nas system radiowizjografii umożliwia natychmiastowe otrzymanie zdjęcia rentgenowskiego na monitorze i zmniejsza dawkę napromieniowania nawet dziesięciokrotnie.

Wykorzystanie kamery wewnątrzustnej ułatwia kontakt lekarz-pacjent.

Dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami do leczenia endodontycznego (kanałowego) dzięki którym takie leczenie może być przeprowadzone podczas jednej wizyty.

Certyfikaty